Waites Faq

Нижче зібрані відповіді на найрозповсюдженіші питання. Якщо не можете знайти потрібну вам інформацію,будь-ласка, напишіть нам на [email protected]

  • Система Waites розроблялась протягом 5 років, це дозволило провести випробування в умовах різних виробництв та чітко налагодити універсальний підхід для кожної із потреб. Завдяки сучасним методам аналізу та високій кваліфікації інженерів компанії, ви, як клієнт, отримуєте надійний та злагоджений механізм для моніторингу технічного оснащення, що дозволить контролювати значно більше обладнання на виробництві, аніж будь-коли раніше.
  • Для установки і налаштування деяких бездротових система потрібні тижні. Система Waites враховує всі виробничі потреби, тому все виконано так, щоб забезпечити максимально швидке встановлення. Це дозволить отримати зворотній зв'язок від системи буквально за 5 хвилин після установки, та оцінити результативність вкладення вже за декілька місяців після співпраці.
  • Веб-сайт Waites — це спеціалізований, професійно розроблений інструмент для моніторингу стану обладнання. Наша основна задача: зробити аналіз швидким та надійним. Саме тому, вся зібрана інформація проходить опрацювання процедурами машинного аналізу та інтелектуальними алгоритмами, а після, передається міжнародній команді аналітиків та інженерів з надійності, що надають рекомендації у питаннях ремонту та обслуговуванню.
  • У випадку, коли зчитувані дані мають аномальний характер і обладнання вимагає негайного обслуговування, персонал вашого підприємства буде негайно повідомлено. Для цього використовуються будь-які доступні і зручні для вас, як клієнта, канали зв'язку: SMS, e-mail, Viber, Telegram або екстрений виклик. Більш того, всім рівням управління підприємства надається повний контроль загального стану і продуктивності ваших груп технічного обслуговування і обладнання в тому числі, щоб відстежити роботу показників системи моніторингу.

Давайте обговоримо
рішення саме для вас!