Компанія waites

революційне обслуговування з повним сервісом моніторингу в режимі реального часу

Наше головне завдання

безперебійна і постійна робота вашого устаткування, щоб виробництво працювало без простоїв і приносило максимальний прибуток! Комплексна система Waites забезпечує детальний аналіз стану обладнання в режимі реального часу, а також прогноз щодо подальшої його поведінки, надаючи чітку інструкцію до вирішення проблеми шляхом швидкого сповіщення та комунікації з командою налагоджувальників

Бездротова система Waites

лідер у галузі діагностики стану обладнання в реальному часі

Діагностика в реальному часі

Конвеєрні лінії

Такі механізми задіяні в багатьох виробничих комплексах, де необхідне постійне транспортування деталей і автоматизація процесу виготовлення (автомобільні виробництва, складські підприємства, центри виготовлення і обробки харчових продуктів і т.д.). Системний підхід Waites дає більш значиму ефективність в питанні діагностування існуючих (та визначенні подальших) дефектів всіх ланок транспортера. Більш того, щоб використовувати ці методики, не обов'язково мати найсучасніше обладнання.

Сучасні аналітичні інструменти

Зерносховища

Безперервна оцінка стану обладнання — це технічне обслуговування в той момент, коли це найбільш рентабельно. Виконуючи ремонти за календарем, промислові підприємства витрачають мільйони на закупівлю деталей і проведення робіт там, де їх можна було б уникнути. Більш того, таке, планове обслуговування, відбирає багато часу, а це може впливати на якість продукту, що виготовляється або зберігається. Наприклад, в зерносховищі потрібно постійно підтримувати температуру, вологість і циркуляцію повітря, тому системи сушки і вентиляції потребують особливої ​​уваги. Система Waites здатна відстежити поведінку обладнання в режимі реального часу, надавши вам розгорнутий звіт, про поточні проблеми та показники.

motors

Безперебійна робота обладнання

Виробничі потужності

Генерація і обробка величезного масиву даних стосовно роботи обладнання, дозволяє моделювати реалістичні сценарії його поведінки. Ми можемо переглянути показники устаткування за вчора, за минулий тиждень або за цілий рік, і на підставі цих даних краще зрозуміти, які умови покращують загальні показники, а які — шкодять. Предиктивне обслуговування дає можливість будувати справжні прогнози, і на підставі чіткого розрахунку керувати всім виробничим процесом, навіть коли мова йде про елементи під постійним навантаженням (наприклад мотори та коробки передач).

Усебічна видимість

Целюлозно-паперове виробництво

Оскільки для виготовлення паперу потрібно багато води і волокнистих напівфабрикатів, технологія виготовлення вимагає високої надійності у кожній виробничій ланці. Програмне керування системи Waites дозволяє здійснювати миттєвий обмін даними і затверджувати рішення моментально, що економить час і захищає будь-яке виробництво від простоїв. Помилки, які могла б допустити людина через неуважність або випадковість, програма не допустить ніколи завдяки чітким установкам. Таким чином робота підприємства стає в рази ефективнішою і більш злагодженою.

Надійна система сповіщення

Робота в будь-яких виробничих умовах

У система Waites є сертифікати з надійності, що дозволяє нам вести мову про роботу в надскладних виробничих умовах. Саме через це захист вашого обладнання можливий при будь-якому наборі початкових умов та заданих даних: ми надаємо інформацію для технічного обслуговування та забезпечуємо надійність всіх ланок виробництва, спираючись на перевірені технології та розробки.

Моніторинг на будь якому пристрої 24/7

Інвестиції в надійність

Система дистанційної діагностики обладнання Waites — відмінна інвестиція в майбутнє підприємства. Наші партнери говорять про окупність власних вкладів менше ніж через 6 місяців після установки системи. Завдяки революційним методикам Waites, ви можете відстежувати стан обладнання в режимі реального часу, а технічний персонал виробництва буде більш ефективно розподіляти власні ресурси, і здійснювати налагодження в момент до реальної поломки, тим самим мінімізуючи простої. Таким чином, створюється надійна адаптивна система виробництва.

Давайте обговоримо
рішення саме для вас!